Допомога Збройним силам України, благодійним фондам, що опікуються військовими й цивільними, котрі постраждали від війни, – велика відповідальність, яку взяв на себе український бізнес. Група компаній VIDI, що працює на українському автомобільному ринку 30 років, зробила допомогу військовим одним із головних векторів своєї благодійної діяльності. Це безперервна фінансова підтримка армії, а також безвідмовна допомога у доставленні на фронт дронів, човнів та автівок і їх ремонті.
Віталій Джуринський – засновник групи компаній VIDI та голова великої сім’ї – веде бізнес по-родинному. Разом із сином Олександром, який нещодавно став СЕО групи VIDI, вони на власному прикладі показують працівникам компанії, як правильно з точки зору принципів своєї родини ставитися до всіх, з ким зводить робота та життя. Саме таке ставлення, яке можна описати простою фразою: «Хочеш, аби тебе зрозуміли, зрозумій і іншу сторону», є ключовим принципом роботи VIDI. Як компанія VIDI зустріла повномасштабну війну, долучилася до всеукраїнських благодійних ініціатив та запровадила власні проєкти підтримки? В матеріалі Forbes BrandVoice.
Без паніки та страху. Як у VIDI два роки тому зустріли війну
«Напередодні повномасштабного вторгнення, попри тривогу, ми все ж сподівалися на мир, – згадує свої відчуття дворічної давнини Віталій Джуринський. – Вранці 24 лютого прокинулися від вибухів і сирен повітряної тривоги, не одразу повіривши, що війна таки почалася. Однак ми швидко мобілізувалися, як усі чоловіки, які відповідають за свої сім’ї».
Чоловіки родини Джуринських – Віталій із братом Олегом та сином Олександром – залишилися з колективом і клієнтами компанії VIDI, розуміючи, що для перемоги потрібно буде докласти титанічних зусиль у тій галузі, у якій вони є фахівцями.
Якщо родина одразу вирішила, що робитиме, то з бізнесом було складніше. Вже вранці 24 лютого клієнти без упину телефонували в автоцентри VIDI та питали про роботу автосалонів, хотіли забрати свої автівки з сервісу. Більшало тих, хто терміново прагнув підготувати свої авто до поїздки в західні регіони країни чи за кордон. Заради безпеки клієнтів компанія без вагань вирішила не припиняти роботу і дуже швидко обслуговувати всіх охочих.
«Надважливими стали безпека персоналу та їхніх сімей і налагодження зв’язку між працівниками, щоб компанія могла підтримати їх у разі потреби, – розповідає Віталій Джуринський. – Ми зібрали всіх, хто потребував допомоги, і поселили в безпечному місці, облаштувавши там штаб з управління нашою діяльністю».
Тим часом ситуація з поставкою запчастин стала критичною, бо з початком війни кордони були перекриті й поставки зупинились. Спершу у VIDI обходилися власними запасами. Та коли вичерпалися і вони, щоб закінчити ремонт автомобілів клієнтів, вирішили розбирати на запчастини автівки, що належали компанії.
Читати повну версію інтерв'ю на сайті forbes.ua